Türkiye’nin En İyi 10 Zengin Erkek Atleti Net Değer 2018

Türkiye’deki en zengin sporcular. Türkiye’de En Zengin Erkek Atletler ve Net Değer 2018. Türkiye’nin en zengin sporcusu 2018’in ismini tahmin edebilir misiniz? Forbes, Türkiye’deki En Fazla Ücretli Sporcuları Sıraladı.

7. Bekir Karayel Net Değer

Bekir-Karayel-Net-Worth

Bekir Karayel Tahmini net değer

1 milyon ABD doları

Bekir Karayel kimdir ve Bekir Karayel Net Değer Maaş ve kazançlar 2018. Bekir Karayel, Türkiye’nin profesyonel orta mesafe ve uzun mesafe koşucusu olup, daha sonra maratonda uzmanlaşmıştır.

Bekir Karayel 172 metre boyunda ve 64 kilo ağırlıklı olup İstanbul Büyükşehir Belediyesi üyesi ve aynı zamanda Gazi Üniversitesi’nde spor öğrencisidir. 2011 yılında Darıca Yarı Maratonu’nun ilk baskısı oldu.

Bekir Karayel’in tahmini net değeri 1 milyon ABD dolarıdır ve son olarak Forbes ve Bloomberg 2018 gibi finansal dergilerde görüldüğü gibi Türkiye’nin en iyi 10 en zengin sporcusu listesinde yer almaktadır.

6. Sardar Aziz Net Değeri

Sardar-Aziz-Net-Worth

Sardar Aziz Net Değer Tahmini

4 milyon ABD doları

Forbes’a göre 2018 değerinde Sardar Aziz ne kadardır. Sardar Aziz, Türkiye’nin profesyonel futbolcusu ve süper ligde Bursaspor kulübü için oynadı. Bursa’daki futbol okuluna 10 yaşında katılır, 2 ay geçirdi ve gençlik sözleşmesiyle Bursaspor tarafından imzalandı.

Sardar Aziz, U-16’da Türkiye’yi canlandırdı ve ileriye taşıdı ve UEFA U-19 Şampiyonlar Ligi’ni 2009’da kazanan Türk U-19 takımının bir parçasıydı.

Serdar Aziz, net değerinin 4 milyon ABD doları olduğunu ve Forbes ve Bloomberg 2018 gibi finansal dergilerde görüldüğü gibi Türkiye’nin en iyi 10 en zengin sporcusu listesinde 6. sırada yer aldı.

5. Esref Apak Net Değeri

Esref-Apak-Net-Worth

Eşref Apak Tahmini Net Değer

5 milyon ABD doları

Esref Apak kimdir ve Esref Apak Net Worth Maaş ve kazançlar nedir 2018. Forbes’a göre 2018 değerinde Esref Apak değeri. Esref Apak, Türk çekiç atıcısıdır ve başlangıçta İstanbul’da Fenerbahçe Atletizmine üye olmuş ve ardından Enkaspor’a transfer edilmiştir.

Esref Apak, Ankara’nın Gazi Üniversitesi’nde 185 cm boyunda ve 115 kg atlet ve spor ve beden eğitimi öğrencisi. Atina’da düzenlenen 2004 Olimpiyatları’nda temsil ediliyor ve ülkesi için Bronz madalya kazanıyor.

Esref Apak ayrıca 2005 yılında Akdeniz Oyunları’nda altın madalya kazanarak 2005 yılında 77.88 m’lik rekor bir rekor kırdı. Kişisel en iyi performansı 81.45 milyonluk atışı ve Türk milli sicilini elinde tutuyor. Esref Apak tahmini net değeri 5 milyon ABD doları ve Forbes ve Bloomberg 2018 gibi finansal dergilerde görüldüğü gibi Türkiye’nin en zengin 5. spor kişiliğidir.

Prev1 of 5
Use your ← → (arrow) keys to browse

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top